Tank-Oil

Sklepy obecne na naszych stacjach oferują również produkty pod marką własną marką. Sprawdzeni wytwórcy gwarantują wysoką jakość asortymentu, a my cenę przyjazną klientowi. Stale poszerzamy gamę produktów marki, aby docelowo asortyment ten odpowiadał na najważniejsze potrzeby kierowców.

Płyny do spryskiwaczy
Płyny do spryskiwaczy MOYA dostępne są w wersji letniej i zimowej, w opakowaniach 2 i 4 litrowych. Producentem płynów do spryskiwaczy MOYA jest firma Organika, znany wytwórca chemii samochodowej.

Letni płyn

 

Letni płyn do spryskiwaczy MOYA ułatwia usuwanie brudu, owadów oraz osadu drogowego. Pozostawia szybę krystalicznie czystą, lśniącą, zabezpiecza przed osadzaniem się i wnikaniem w szkło zanieczyszczeń.

Zimowy płyn

 

Zimowy płyn do spryskiwaczy MOYA sprawdza się w temperaturach do -22ºC. Posiada przyjemny zapach, skutecznie usuwa brud, sól, lód oraz wszelkie osady drogowe. Produkt nie zawiera metanolu. Zimowy płyn do spryskiwaczy MOYA zabezpiecza układ spryskiwacza przed zamarzaniem, nie postawia zacieków ani smug, nie niszczy chromu, lakieru ani gumy. Płyn powstał w oparciu o rozwiązania nanotechnologiczne.

Energia na drogę

 

MOYA Energia

Nasz napój energetyczny to najbardziej rozpoznawalny produkt marki MOYA. Charakteryzuje się klasycznym smakiem i wysoką zawartością kofeiny – aż 32 mg/100 ml. Jest dostępny w puszkach o pojemności 250 ml.

Zawieszki

 

Zawieszki zapachowe MOYA

W sprzedaży znajdują się również zawieszki do samochodu w kształcie Polski. Do wyboru dostępnych jest pięć wersji kolorystycznych i zapachowych: classic, new car, leśny, wanilia oraz ocean.

Zapalniczki

 

Zapalniczki MOYA

Zapalniczka piezoelektryczna, z możliwością uzupełnienia gazu. Łatwa i niezawodna w użyciu, odporna na wilgoć. Zapalniczki MOYA dostępne są na stacjach przy kasach.